Vyhledávání


Kontakt

SPL Radostín nad Oslavou (Láznička Miroslav ml.)

725 920 369

E-mail: laznicka.miroslav@gmail.com

Ohlášení posil v mužstvu

01.10.2011 01:06

Do našeho drustva SPL přicházejí posily. Jsou to hráči kteří sice nejsou obyvatelo Radostína, ale jsou to naši velcí známí, suproví lidé a především skvělí hokejisté. Mají ochotu s námi jezdit a jsou aktivní ppři docházce na zápasy.

Kment Karel

- křídelní útočník, který se nebojí osobních soubojů a má skvělý přehled ve hře. Nevstřílí mnoho branek, za to když se trefí tak je to trefa velice důležitá pro mužstvo v klíčových momentech zápasu či sezony. Především jeho finální nahrávka na branky je skvělá. Přichází na střídavý start z týmu HC Ostrov nad Oslavou (ZR)

Špatka Milan   (tento hráč je členem našeho mužstva již několik let)

- bek, jehož přehled na leddě a nahrávka dodává mužstvu ohromou sílu a seběvědomost. Dokáže udávat tempo hry a má velice přesnou střelu. Přišel k nám z týmu, který v  ML zkončil, a to z týmu Bulding centrum.

Vítek Tomáš

- urostlý bek, jehož střela je fascinující. V našem mužstvu se teprve rozkoukává ale ukazuje svoje kvality a my předpokládáme že jeho výkonnost půjde jen nahoru. Přichází z dlouhé neaktivity na hokejovém poli.

Hošek Pavel

- centr (útočník), je to takový hračička. Dodal v Radostíně hře kouzlo.  Dokáže vykouzlit nádherné kličky akce a střely. Jediné co by mohl zlepšit je zvýšit svoje nasazení v některých zápase. Přichází z dlouhé neaktivity na hokejovém poli.

Diskuze

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.