Vyhledávání


Kontakt

SPL Radostín nad Oslavou (Láznička Miroslav ml.)

725 920 369

E-mail: laznicka.miroslav@gmail.com

Dojel kotel, tragická první půle a nervydrásající závěr

05.11.2011 10:00

5.kolo

Zápas vs. SK Stránecká Zhoř. Dramatický a nervy drásající zápas mohli shlédnou fanoušci v pátečním podvečeru. Ceníme si příjedzu značného počtu fanoušků z Radostína a bubeníka Zdendy, kteří se přijeli podívat a podpořit Radostín v důležitém zápase. Ovšem moc velká slat to pro ně býti nemohla. Radostín se trápil a nemohl se chytit, dostával góly ze školáckých chyb a nedodržování základních hokejových pravidel o bránění a postavení hráčů. Víra fanoušků klesla na bod mrazu. Po příchodu z šaten do druhé půle Zhoř pohřbila naděje fanoušků takřka dalšími 2 brankami, což by muselo zlomit každého hráče. Kdo ale neodešel nelitoval. Radostín se nadechl k obrovkému náporu, kdy soupeře mačkal i ve vlastním oslabení a smrští gólů semu povedlo vyrovnat na 7:7 těsně před konecem zápasu. Děkujeme za bojovnost hráčů a za příjezd a fandění našich fanoušků.

5.kolo  SPL - SK Stránecká Zhoř  7:7 (2:5)

 

(Podrobné info o zápase v sekci ZÁPASY)

Diskuze

Datum: 01.12.2011

Vložil: autor

Titulek: ono to je torchu jinak...

Spíše to bylo tak, že jste začali faulovat, hrát sprostě a pokud někdo jede a je neustále osekáván tak se radši na to vykašle....
Se sprosčím týmem jsem snad nehrál, a to není názor pouze jednoho týmu.

Datum: 09.10.2016

Vložil: nehrající hráč Radostína

Titulek: Re: ono to je trochu jinak...

Myslín,že na posuzování faulů je na ledě rozhodčí.Bohužel víme všichni,že ve ML jsou sudí tím nejslabším článkem.Vy Zhořáci taky nehrajete zrovna v rukavičkách a to není názor pouze jednoho týmu(pozn.autora).Vyplynulo to prostě ze hry někomu to mohlo připadat jako fauly jiný to viděl jinak tak to prostě je.Já jsem často nastupoval proti teamu z Vel.Mezu jako např. Kunšovec a už bylo jasné kdo vyhraje,že pane Navrátil.