Vyhledávání


Kontakt

SPL Radostín nad Oslavou (Láznička Miroslav ml.)

725 920 369

E-mail: laznicka.miroslav@gmail.com

Celkové zhodnocení sezóny

02.04.2012 18:43

Sezóna 2011/2012 byla pro SPL velmi zajímavá. Vyhráli sme svoji skupinu v základní části, kde jsme za sebou nechali 10 mančaftů. Za deset zápasů se nám povedlo 6x vyhrát a pouze 1x prohrát, uhráli jsme krásných 15 bodů s velmi krásným skóre 38:23. Pochválit musím hlavně docházku, které v této části sezóny byla excelentní a proto sme dosáhli takového výsledku. Do estraligové terminologie řečeno že jsme vyhráli PREZIDENTSKÝ pohár :).

Druhá nadstavbová část byla z naší strany a docházky méně pečlivá, což bylo znát i na výsledcích. Na počet bodů, který byl stejně 2 méně jsme v nadstavbové části potřebovali už 14 zápasů! během nich jsme 5x vyhráli a bohužel 6x prohráli. Skóre také zrovna nebylo nějak oslnivé, ale nijak tragické 51:64.

Celkově nám to stačilo na 5. místo (byli jsme druzí z poražených - první 3 mužstva poustupují do extraligy) z celkového počtu 13 mužstev což je pro nás velký úspěch, na kterého jsme již dlouho nedosáhli.

Velké + pro tuto sezónu je stabilizace obrany, a nabrání zkušeností našich mladých hráčů. Další velké plus je, že se naším kmenovým hráčům dařilo i ve Žďárské lize, kde ve svých týmech byli vidět a dařilo se jim i produktivně.

Velké - této sezóny je asi nedostatečná docházka hráčů v nadstavbové části a také ztráta dvou vele zkušených golmanů Kadlece Josefa st. a Lázničky Miroslava ml.