Vyhledávání


Kontakt

SPL Radostín nad Oslavou (Láznička Miroslav ml.)

725 920 369

E-mail: laznicka.miroslav@gmail.com

9.kolo NČ - HC River : SPL

29.02.2012 15:23

9.kolo NČ skupiny B I.LIGY LH VM

Zápas ve znamení slabé docházky. Neúčastnili se pravidlené opory týmu, ani brankář Kadlec Josef st. Dokonce se stala rarita, kdy na toto utkání dorazil pouze 1 pravidlený bek. Přesto jsme se slátanou sestavou nastoupili do boje s záda nám kryjícím náhradním brankářem Lázničkou Miroslavem st.

SPL nezačal jako již tradičně vůbec štastně. Nejprve po nedůrazu před brankou soupeřův hráč zavěsil, po té střelou od modré, na kteoru obránci jen přihlíželi zvedl River na 0:2. To nebyl vůbec dobrý začátek zápasu, ovšem SPL se zvedlo. Nejprve po krásné kombinaci Vaňka a Váši J. ml, druhý jmenovaný vymetl roh branky. (1:2). SPL v této části bylo lepší a soupeře nepouštělo k žádnému tlaku, ovšem Riveru stačil jeden break a stav utkání byl 1:3. Do utkání nás vrátil svoji individuální akcí po přiklepnutí Váši  J. ml., Vaněk J., který umně zakončil pod víko soupeřovy branky (2:3). Do poločasu SPL stihlo ještě vyrovnat. Po levém křídle ujížděl Láznička M. ml., který počkal na chvíli, kdy Váša J.ml přesprintoval všechny beky a předložil mu puk před branku, který Váša poslal se štěstím za golmanovy záda (3:3). Do kabiny jsme odcházeli pro nás za příznivého stavu. Druhou půli jsme ovšem začli tak, jak první. Obrovskými chybami a nedůsledností, které ovšem River nedokázal přetavit v branku. To se naopak povedlo Fňukalovi R., který dostal nehctěný pas od útočníka Riveru a vyškolil golmana soupeře (4:3). V tuto chvíli byl na řadě River, který dokázal ještě na tuto brnaku odpovědět, po závaru před naším golmanem vyrovnal na (4:4). V tuto chvíli se SPL chystalo na nápor ze svých posledních sil. Ten přišel, a po pár nahozeních od beků na brnaku soupeře se puk odrazil ke zcela volnému Kadlecovi J.ml, který bekendem přehodil beton soupeřova brankáře a převrátil tak misky vah opět na stranu SPL (5:4). Tu ještě potvrdil skvěle proměněným nájezdem Vaněk Jiří, který dostal puk do úniku od Vondráka Miroslava, který šikovně využil chyby soupeřových obránců (6:4). Toto byl poslední hřebíček do rakve Riveru, kterému jsme tak oplatili porážku z minulého kola.

SPL : HC River 6:4 (3:3) - Vaněk Jiří 2x (Váša J, ml., Vondrák Miroslav), Váša Jiří ml. 2x (Láznička Miroslav ml., Vaněk Jiří), Kadlec Josef ml. (Váša David), Fňukal Radek (-)

Sestava:

1-útok: Kadlec J.ml. - Pešek T. - Fňukal R.

2.útok: Hubený F. - Vaněk J. - Váša J. ml.

1.obrana: Láznička M. ml. - Vondrák M.

2.obrana: Váša D.

Golman: Láznička M. st.

Diskuze

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.