E-mail: laznicka.miroslav@gmail.com

7.kolo - Horní Heřmanice : SPL

19.11.2011 16:05

7.kolo I.LIGY LH VM

Netradiční zápas se sehrál v pátek v podvečer na zimním stadionu ve VM. Do zápasu vstupoval jako favorit dle tabulky SPL Radostín. Zápas začal Radostín dobře a prvních 5 minut odehrál převážně s pukem na svých hokejkách, ovšem po 5 minutách nastal v zápase obrat. Radostín přestal bruslit, napadat a hrát aktivně a clekově se rozpadla celá jeho koncepce hry. Začli sme kupit chybu za chybou a nad vodou nás držel Kadlec Josef st., který zlikvidoval né jeden nájezd soupeře. Do sítě mu propadla ,,pouze,, jedna střela. Heřmenice byli lepší ve všech ukazatelích hry. Lépe kombinovali lépe se na ledě hledali a hlavně lépe bruslili, ikdyž jich bylo méně než nás. Do tempa nás nedostalo ani rychlé střídání, které jsme se snažili aplikovat. Když už jsme se dostali do zakončení, tak nás provázela smůla. Nastřelili jsme tyč či střela končila o milimetry vedle branky. Ikdyž popravdě by jsme si ten gól za předvedenou hru vůbec nezasoužili. Heřmanice pálili šance o sto šest a už o přestávce si mezi sebou říkali že na to doplatí. My jsme do kabiny přišli se svěšenými hlavami a v podstatě s rozhádanou atmosférou v mužstvu. Nikomu se nedařilo, nikdo si nedržel posty. Tak jsme si aspon pár základních věcí řekli, co bychom měli dělat, které se nám sice nepodařili 100% do hry aplikovat, ale k lehké změně hry to vedlo. Přesto nás Heřmanice stále přehrávaly. Postupem času na nich ovšem byla znát únava. My jsme hru stáhli na 2 pětky a obraz hry se lehce změnil. Poslední zápasy jsme měli smrtící konce zápasů. To se stalo i dnes. Vše se otočilo až posledních 5 minut, kdy jsme doslova létali po ledě a spíš než přehráli tak přetlačili soupeře, stříleli ze všech pozic a 2 minuty před koncem jsme se dostali rychlou nahrávkou Hubeného do útočného pásma, kde Špatka Milan doslova položil svými kličkami 2 hráče soupeře na zem najel mezi kruhy a vypáli přízemní dělovku, která minula branku, ovšem šťastně se odrazila na hokejku Váši Antonína ml., který zavěsil puk do sítě (1:1). Ihned po vstřelené brance jsme vyhráli buly ve středovém kruhu, Krejčí zatáhl puk do útočného pásma a předložil krásnou nahrávkou puk před prázndou branku Peškovi, kterému bohužel puk přeskočil hokejku, a tak sme nemohli slavit infakrtový konec zápasu. Vydřeli jsme bod, který jsme si zřejmě za průběh zápasu vůbec nezasloužili, ale do tabulky se nám započítá. Posune nás do čela tabulky, právě s 1 bodovým náskokem na druhý Tasov a třetí Stráneckou Zhoř.

SPL - Horní Heřmanice 1:1(0:1) - Váša Antonín ml. ( Špatka Milan)