Vyhledávání


Kontakt

SPL Radostín nad Oslavou (Láznička Miroslav ml.)

725 920 369

E-mail: laznicka.miroslav@gmail.com

7.kolo - SPL : SK Ořechov

12.11.2016 17:16

7.kolo Eextraligy LH VM

SPL - SK Ořechov 6:2 (3:1) - Váša Lukáš 2x (Láznička Miroslav, - ), Krejčí Vlastimil (), Požár Miroslav (Krejčí Vlastimil), Pešek Tomáš (Váša Lukáš), Váša Antonín (Váša Jan)

 

Do zápasu jsme vstupovali jako jasný favorit. Což bylo na začátku zápasu i znát. Tato pozice nám moc nesedí a nerózita byla obrovská. Zápas měl vlažné temto, střídání se  strašně protahovala a Ořechov nebezpečně kousal a dostával se do obrovských šancí, které však likvidoval klidný Brostík. My se také dostali do šancí, jenomže jsme nepromněli jako třeba Váša Lukáš, nebo jen těsně netrefii brnaku v podání Vítka Tomáše. 

Prvního gólu jsme se však stejně dočkali my. Pešek vyslal Lázničku do útpčné třetiny, který na sebe navázal dva obránce, donutil brankáře se natlačit na jeh tyč a křížnou přihrávkou vybídl zela osamoeného Vášu Lukáše, který i přes velkou snahu brankáře proměnil (1:0). Otěže zápasu byly v našich rukou, ovšem né a né dát druhý gól a Ořechov tak mohl hrát svoji důraznou a otravnou hru, s nebezpečnmi brejky. Jeden takový se jim povedl v našem oslabení. Krejčí chtěl pomoct při presinku, jenomže z toho se stal brejk 2na1 a rázem 1 na brankáře, Brostík nedokázal zabránit a stav byl 1:1. Odpověď na sebe ovšem nenchala dlouho čekat. Krejčí se zmocnil puku ve vlastním obraném pásmu a rozjel se, probíjel se celým ledem a zstavil se až před soupeřovým brankářem a rychĺou střelou zápěstím prostřetil brankáře mezi nohama (2:1).  Třetí gól přidala lajna Vášů, kdy Váša Jan zády k bráně zpětnou přihávkou mezi nohama vybídl bratra Antonína, který nekompromisně zvedl puk z blízka pod břevno branky (3:1). Poločas tedy byl spokojený.

 

Hned na začátku druhého poločasu se znovu prodral celým kluzištěm Krejčí, tentokrát našel přihrávkou Požára, který střelou opět mezi nohy zvýšil skóre (4:1).

Svoji chytrost poté ukázal Váša Lukáš, který sice neproměnil svoji šanci, s pukem se dostal za branku, kde rychlou otočkou a výjezdem před branku si vytvořil pozici a o beton brankáře trefil (5:1). Po té se soupeři povedla výborná akce. Jedinou přihrávkou překonai všech našich 5 bruslařů a útočník se řítil na Brostíka, opět tváří tvář proměnil (5:2). Konec ovšem patřil opět nám. Lázničkovu střelu vyrazil brankář na hokejku Vášovi Lukášovi, který nespanikařil a předložil puk před prázdnou branku Peškovi Tomášovi, který tak uzavřel na konečné skóre 6:2.

 

Vyloučení: Kadlec Josef, Láznička Miroslav, Váša Antonín, Požár Miroslav

 

Hráč zápasu: Krejčí Vlastimil ml.

 

Sestava:

1.útok: Váša L. - Láznička M. - Pešek T.

2.útok: Váša Jan - Váša Antonín - Váša Vít

3.útok: Barták P. - Požár M. - Večeřa J. / Kadlec J.

1.obrana: Krejčí V.- Vondrák M.

2.obrana: Mokrý L. - Vítek T.

Golman: Brostík Martin