E-mail: laznicka.miroslav@gmail.com

5.kolo NČ - SPL : HC Auto OPEL Dobrovolný

13.01.2012 14:43

5.kolo NČ skupina B LH VM

Zápas začal velmi zajímavě. TOP hráči v barvách OPLU Weber a Ševčík si s naší 5ticí hráčů dělali takřka co chtěli. Hned v 2.minutě spolu zahráli skvělou kombinaci, kterou Weber zakončil do horního růžku Lázničkovy branky (0:1). Další chvíli po té se Weber dostal do 2 velice slibných šancí, které ovšem bravurně zlikvidoval Láznička, který celý zápas držel SPL  nad vodou. Po dalším vývoji hry se po krásné akci prosadil Pešek Tomáš, kterému nabil od zadního mantinelu Kment Karel (1:1). Po té ovšem zcela zaplo a začlo úřadovat duo Weber-Ševčík, které během dalších 10 minut ztrhlo vedení Oplu na 4:1. Od této doby si z nás hráči Oplu dělali opravdu legraci,která se jim ovšem vymstila, kdy při jednom z našich brejků ujel kanonýr posledních kol Hubený František, který nedal brankáři šanci a snížil stav na 2:4. Utkání mělo jasného favorita, a to OPEL, který neustále tlačil na naši branku, ale naše obrana držela a vypouštěli jsme se k nebezpečným brejkům. Ovšem na obou stranách převážně Weber a od nás Láznička ml, spálili hodně šancí. Až v poslední minutě se konečně mohli diváci radovat z branky, která padla do sítě OPLU. Po pravém křídle najížděl Pešek, který předal puk v útočném pásmu Lázničkovi, který zadovkou krásně uvolnil najíždějícího Fňukala, který sice na 2x ale přeci procedil pul do branky (3:4). Po poločase odjel z týmu Opel Ševčík, čímž pro nás byl zápas přijatelnější. Také to tak vypadalo, samotný Weber nestíhal, a naše osobní obrana na tohoto hráče platila. Útočili jsme, tlačili jsme a tlak vedl k brankám. Nejprve Láznička ml. jako obránce se záhy zjevil v útočném rohu soupeře, odkud vybruslil a našel před brankou skvěle postaveného Vášu Jiřího ml., který vyrovnal zápas (4:4). Ale ani to nám nestačilo a stále jsme tlačili, což vedlo k otočení zápasu. Pešek Tomáš dobře vystřelil, ovšem golman jeho střelu vyrazil do prostorů za branku, kde stál Váša Jiří ml., který ovšem nevěděl co s pukem, a tak šikovně z pozabranky nahodil puk, který se otřel o golmanovi betony a třepotal se v síti (5:4). Ovšem naše euforie netrvala dlouho. Další naši hrubku jenž jsme vyprodukovali využil Weber a vyrovnal tak na konečných 5:5.

SPL - HC Auto OPEL Dobrovolný 5:5 (3:4) - Váša Jiří ml. 2x (Láznička Miroslav ml., Pešek Tomáš), Hubený František (Láznička Miroslav ml.), Pešek Tomáš (Kment Karel), Fňukal Radek (Láznička Miroslav ml.)