Vyhledávání


Kontakt

SPL Radostín nad Oslavou (Láznička Miroslav ml.)

725 920 369

E-mail: laznicka.miroslav@gmail.com

5.kolo - HC River : SPL

05.11.2012 13:30

 

5.kolo  I.LIGY LH VM

HC River- SPL  2:6 (2:2) - Váša A.ml. 2x (Pešek Tomáš 2x), Vondrák Miroslav (Láznička Miroslav), Váša Jiří ml. (Váša David), Hubený František (Vondrák Miroslav), Láznička Miroslav (Vítek Tomáš)

 

Zápas 2. s 3. celkem tabulky papírově sliboval velice zajímavé utkání. Opak se stal pravdou, pro fanouška zcela nakoukatelné utkání, plné nervozity, nepřesností dohadů a hádek. 

SPL jak je jeho zvykem začlo velice dobře, bohužel Pešek Tomáš neproměnil svůj sólový nájezd na brankáře. Jelikož se začalo s trošku improvizovanou sestavou, tak to nadále v sestavě SPL skřípalo, došlo k moho chybám, nepřesností z čehož i díky štěstí plynulo vedení Riveru 2:0. Střídačkou SPL se prohnala lavina hádek a výměna názorů, na což si SPL muselo vzít Time-out. V této chvíli se přeházela sestava a tým se trošku uklidnil a na ledě to bylo vidět. Najednou zcela jiný tým SPL přehrával hráče z HC River. Nejprve se po nádherné akci ,,mladých pušek,, prosadil svým důrazem na brankovišti Váša Antonín ml., který dotlačil do sítě střelu Peška Tomáše (2:1). Pár minut po korigující brance nasadil ke svému sólíčku Hubený František, který bez problému poslal puk do šibenice soupeřova brankáře (2:2). Za tohoto stavu se šlo do kabin, kde si vše hráči SPL vyříkali a zcela s čistými hlavami vlétli do druhé půle. Hned v první přesilovce zamotala první lajna hlavu obráncům. Láznička Miroslav ml. objížděl s pukem soupeřovo obranné pásmo, avšak u modré mu puk z hole vzal Vondrák Miroslav, zvedl hlavu, napřáhl a přesnou střelou, která zapadla za tyč převrhl vedení na stranu SPL (2:3). Hvězdný moment SPL v tomto zápas měl však přijít až déle. A přišel. Při další přesilovce SPL všechny zastínila ake 2.útoku. Hubený František neohroženě zavezl puk do útočného pásma, nádhernou nahrávkou našel před brankou Vášu Davida, který ještě vyšperkoval akci nahrávkou k tyč, kde stál zcela neobsazen Váša Jiří ml., pro kterého nebyl problém zasunout puk za brankáře (2:4). Úchvatný gól zcela zvedl seběvědomí SPL a to už na ledě kralovalo. Gól, který bych se nestyděl nominovat do akce měsíce v pořadu ,,Zlatá helma SENCOR,,. Pátý gól obstarala znovu první lajna. A bylo to jak přes kopírák u jejich prvního gólu. Pešek střílí, golman vyráží a ,,všudybyl,, Váša Antinín ml. důrazem na brankovišti zvyšuje a ukončuje naděje HC River na bodový zisk z tohoto utkání (2:5). Chvíli před konce ještě SPL upravil výsledek. V oslabení Vítek Tomáš vyhodil puk přesně na golmana hostí, který chybně rozehrál na hůl Miroslava Lázničky, pro kterého už nebyl problém trefit prázdnou branku (2:6).

Sestava:

1-útok: Láznička M.ml. - Váša A.ml. - Pešek T.

2.útok: Hubený F. - Víša J.ml - Váša D.

3.útok: Večeřa J. - Kadlec J.ml. - Požár M.

1.obrana: Krejčí V. - Vondrák M.

2.obrana: Mokrý L. - Vítek T.

Golman: Brostík (Veselíčko)