E-mail: laznicka.miroslav@gmail.com

4.kolo - HC Měřín : SPL

05.11.2012 13:29

4.kolo  I.LIGY LH VM

HC Měřín - SPL  3:3 (1:0) - Pešek Tomáš (Láznička Miroslav), Váša Antonín ml. (Pešek Tomáš), Hubený František (Krejčí Vlastimil ml.)

Zápas, ve kterém měl tým SPL potvrdit předchozí překvapivý, ač zasloužený výsledk s HC Auto OPEL Dobrovolný.

Ovšem vše bylo jinak. SPL do zápasu vstoupilo velmi laksně, nedisciplinovaně a nervozně. HC Měřín byl lepším týmem, avšak první dvě šance si po brejcích vytvořili hráči SPL. Pešek Tomáš dvakrát ujížděl na golmana soupeře, avšak ani jendou semu nepovedlo vsítit branku. A to hráče SPL mrzelo, jelikož z první velké šance HC Měřín padla branka. I možná to hráče SPL probudilo a vydráždilo k lepším výkonům, ovšem ne a ne vstřelil tolik tíženou branku. Chyběl kus umu a možná i kapička štěstí. I proto se šlo do kabin za stavu 1:0. Do druhé půle vstoupilo SPL s obrovským nasazením, a přálo jim i štěstí. Z první vážnější akce druhé třetiny padla branka. Střela Peška Tomáše se seštěstím odrazila přímo na hokejku Váši Antinína ml., který poslal puk do odkryté branky. V tudle chvíli SPL přebral otěže zápasu. Avšak další branka né a né přijít. Co ale zápasu shcázelo v celém dosavadním průběhu zápasu, se změnilo v posledních deseti minutách. Nejprve krásnou přesilovkovou akci po ose Láznička, Pešek Tomáš, Hubený František poslední jmenovaný krásnou střelou z mezikruží k tyči poslal SPL do vedení. To ovšem netrvalo dlouho. Po buly v obraném pásmu trvalo déle Lázničkovi, než se dostal k bekovi, který poslal nahrávku nepokrytému hráči před brankou, který vyrovnal na 2:2. To SPL nakoplo a kluci se hnali za vítězstvím, bohužel se pár šancí neproměnilo a po vyhození soupeře které propadlo mezi nohami obránce Krejčího se hnal útočník soupeře sám na branku. Nemýlil se (3:2). TO už s nadějemi SPL nevypadalo moc dobře. Scházely poslední 3 minuty do konce utkání. SPL se hanlo do útoku a když už se chystalo na hru bez brankáře vstřelili kluci nejštastnější gol sezony. Láznička Miroslav zpoza mantinelu nahrával před branku, kam najížděl Pešek Tomáš, ten byl ovšem blokován a před brankou musel brzdit. Brzdil však ovšem tak šikovně, že se puk otřel o jeho ostří bruslí a zapadl do branky soupeře 3:3.