E-mail: laznicka.miroslav@gmail.com

3.kolo - Benetice : SPL

17.10.2011 16:56

3.kolo I.LIGY LH VM

Zápas, který pro nás mohl znamenat neskutečný start do sezóny, který Radostín nepamatuje. Ovšem, to by muselo vše klapat tak jak by mělo a jak klapalo první 2 kola. Na zápas sme dojeli opravdu v malém počtu hráčů, z nichž 2 stáli poprvé v roce na ledě. Zbytek týmu byl ovlivněn alkoholovým dýchánkem z předvečera zápasu. Nebylo tedy vůbec divu že nás Benetice přehrávali. Drželi sme s nimi krok asi prvních 20 minut, kdy byly šance na obou stranách. Ovšem až chyba obrany, která nechala před brnakou volného útočníka hostí, dala směr utkání. Benetice vsítili šťastný gól. (0:1) To nás nabudilo a měli sme pár dobrých šancí, ale ani Váša A.ml neproměnil svůj únik a tak Benetice převzali kompletně otěže zápasu. Přehrávali nás ve všech ukazatelích a jedinné naše štěstí bylo, že jsme v brance měli Kadlece Josefa st. a to že Benetice neproměnovali svoje 100% brankové příležitosti. Prví půlku jsme přežili za stavu (0:2), kdy jsme ještě inkasovali před přestávkou. Druhý poločas byl z naší strany lepší, ovšem ani to nám nepomohlo. ,,Vystřízlivělí,, Radostínáci se hrnuli do útoku, ale branka né a né padnout. Naopak další 2 jsme inkasovali. Benetice ztratili koncentraci, a my toho využili. Nejprve ujel a krásně umístil sovji střelu Pešek T.  a po něm snížil na (2:4) Láznička M.ml. To ovšem bylo vše ze strany Radostína. Další branky jsme i po velkcýh šancíh nedali a tak se radovali lepší Benetice.

Benetice - SPL 4:2 (2:0) - Pešek Tomáš (Váša Antonín ml.), Láznička Miroslav ml. (Vítek Tomáš)