E-mail: laznicka.miroslav@gmail.com

2.kolo - SPL : Pikárec

17.10.2011 16:55

2.kolo I.LIGY LH VM

Po překvapivé, avšak vydřené výhře nás čekal druhý soupeř a to HC Pikárec, se kterým pravidelně odehráváme zajímavé zápasy. Tento zápas měl ovšem jasného favorita již od úvodního hvizdu. SPL doslova mačkali Pikárec, ale ne a né vsítit. To se povedlo až štastnou trefou Lázničkovi, ke kterému se odrazil puk před branku po nahození Váši A.. Tlak pokračoval a netrvalo dlouho, kdy se Láznička ocitl v úplně stejné pozici jak u prvního gólu, ovšem tentokrát nahrál před úplně prázdnou branku Peškovi T., který již neměl žádný problém zamést puk do branky (2:0). Radostínský tlak stále víc sílel, a Pikárci nevycházeli ani jeho obávané brejky. Když už se dostal ke střele zlikvidoval ji jistý Kaldec J.st. Třetí gól vsítil po tvrdé avšak tečované střele Kment Karel. Ihned po buli se opřel z kruhu do puku a s pomocí teče hostujícího beka puk skončil v šibenici (3:0).Do kabin v poločase jsme šli s ledovým klidem. Druhý poločas sme začli opět skvěle. Pikárec sice zvýšil svoje nasazení to ovšem utnul po dorážce střely Peška T. Láznička (4:0). Pak SPL uplně přestalo hrát a tak když Kadlec J.st posílal puk z pozabranky po mantinelech tak se před ním ocitli 2 hráči Pikárce, kteří snížili (4:1). Gólu přihlížel ležící Láznička v útočném pásmu a beci jež nepochopitelně přestali hrát a odjeli střídat a tak jsme pokazili Kadlecovi nulu. Ovšem chvíli po této brance jsme se mohli radovat. Sice ve vlastním oslabení ale asi minutu jsme ve 4 lidech drželi Pikárec v jejich obranné třetině a ostřelovali jejich golmana. Vsítit se povedlo až Vášovi A. chytrou střelou z poza branky. Otřel puk o brankářovi betony a bylo to 5:1. Poslední slovo měl ovšem Pikárec, který těsně před koncem korigoval znovu po naší chybě na 5:2.

SPL - HC Pikárec  5:2 (3:0) - Láznička Miroslav ml. 2x(Váša Antonín ml,Pešek Tomáš), Pešek Tomáš (Láznička Miroslav ml.), Váša Antonín ml.(Láznička Mirosav ml.), Kment Karel (Váša Jiří ml.)