E-mail: laznicka.miroslav@gmail.com

10.kolo - SPL : NHU Balinka

12.12.2011 11:41

10.kolo I.LIGY LH VM

Zápas, který určí pořadí týmů v tabulce pro záklandí část v roce 2011/2012. Vše mělo SPL ve svých rukách a nemuselo se ohlížet navýsledky soupeřů, pokud ovšem vyhrajeme. Utkání pro nás ovšem nezačlo vůbec dobře. Už při nástupu kdy jsme viděli rozhodčí, se kterými zas tak často nevyhráváme. Začátek utkání také tak vypadal. Po velice sporném vyloučení na tresntou usedl Láznička Miroslav ml. a NHU Balinka tuto výhodu využila ihned po 2 minutách zápasu, kdy beci nehcali trestuhodně útočníka soupeře osamoceného u tyčky (0:1). Naštěstí tento gól SPL nepoložilo a začli jsme hrát znovu svoji hru. To se nám vyplatilo již po chvíli. Napadání Homola Martina využil Láznička Miroslav, který z pozabranky předložil nahrávku před branku zcela osamocenému Vášovi Antonínu ml., který procedil puk brankářovi soupeře mezi betony (1:1). SPL hrálo nadále velice uvolněně a na ledě to taky tak vypadalo. Často se střílelo což vedlo k velkému tlaku na brankáře soupeře. Hra na hranici brnakoviště byla tento zápas od hráčů SPL ukázková. Přesně tuto situaci využila 1. lajna chvíli po první vstřelené brance. Homola z mezikruhu vyslal hezkou střelu, kterou ovšem golamn zlikvidoval a vyrazil před sebe. Opuštěný puk zasunul za jeho záda všudybýlek Váša Antonín ml.(2:1). To ovšem ze strany SPL nebylo vše. Nadále jsme byli hdalový po brankách, často napadli a to se nám vyplatilo chvíli před koncem prvního poločasu. Kment Karel vytvořil tlak na obráce, který chybně rozehrál za svoji branku, kde číhal Láznička Miroslav ml, který nahrávkou uvolni před brankou osamoceného Hoška Pavla, a ten po dlouhé době skóroval, trefil mezírku mezi rukou a tělem brankáře a mohl se radovat z hezké vstřelené branky (3:1). Druhou půli na nás Balinak vlétla a snažila se vstřelit rychlý kontaktní gól. Šance na to měla, ovšem proti byl znovu skvěle chytající Kadlec Josef st. Tento zápas patřil jemu, a udivoval oči diváka brilatními zákroky. Především dva semafory, jemiž zastavil dvě prudké střely, byli opravdu brilatní. Jelikož Balinka na Pepu již nenašla recept a hráči SPL spálili pár nadějných šancí, zápas zkončil za stavu 3:1 a SPL se tak mohlo radovat ze zisku 1. místa v základní skupině I.ligy VM. Do skupinového Play off postoupilo prvních 6 mužstev z I. ligy (STATISTIKY) a 2 poslední mužstva z Extraligy VM. Doufáme že Radostín bude nadále získávat body a dosahovat hezkých výsledků a že jej přijedou podpořit zase naši fanoušci.

SPL - NHU Balinka 3:1 (3:1) - Váša Antonín ml. (Láznička Miroslav ml., Homola Martin), Hošek Pavel (Láznička Miroslav ml.)