E-mail: laznicka.miroslav@gmail.com

13.kolo NČ - SPL - HC Tasov

01.04.2012 16:35

13.kolo NČ skupiny B I.LIGY LH VM

SPL - HC Tasov  3:3 (0:1) - Váša Antonín ml. 2x (Krejčí Vlastimil, Pešek Tomáš), Hubený František (Pešek Tomáš)

Kostrbatá hra a v podstatě nekoukatelný hokej předváděly tyto dvě družstva. Fanoušci si mohli připadat jako rodiče, kteří chodějí hlídat svoje děti večer na rybníky. V tomto duchu se nesl celý první poločas, který rozptýlila až ojedinělá velká šance, kterou Tasov proměnil. Do druhého poločasu SPL vlétlo jak pokropeno živou vodou. Nejprve SPL spálilo hodně velké šance, ale o chvíli později Krejčí Vlastimil ml. vystřelil od modré čáru bombu, kterou těsně před brankářem tečoval Váša Antonín ml. a srovnal tak na (1:1). Obstřídání se do úniku dostal Pešek Tomáš, který předložil puk pro Hubeného Františka, pro něhož nebyl problém otočit skóre zápasu (2:1). Radostínské nadšení do hry ovšem po této brance opadlo a vše se vrátilo k nezáživnému hokeji, kde občasné velké šance kryl náš golman Láznička Mirolav st. Bohužel tuto sezónu nás často sráželi naše obrovksé chyby v obranné třetině. našemu obránci při kličce před brankou byl odebrán kotouč a už nebyl problém pro hráče tasova srovnat na (2:2). To se ovšem nelíbilo našemu nejproduktivnějšímu hráči Vášovi Antonínu ml., který vzal odpovědnost na sebe, objel branku, před kterou udělal rozruch Pešek s Hubeným a zavěsil pod hornítyčku (3:2). Tento výsledek držel až do konce zápasu, kdy v poslední minutě vyhazoval puk Krejčí po mantinelech, kde ovšem náš útočník udělal obrovskou chybu, přenehcal puk soupeřovýmu obránci a ten od modré čáry prostřelil vše co mu stálo v cestě (3:3). Pro SPL zbytečně ztracený bod.