E-mail: laznicka.miroslav@gmail.com

1.kolo - Lavičky : SPL

17.10.2011 16:54

1.kolo I.LIGY LH VM

Nová sezóna je tady. A SPL Radostín jako vždy nachystán předvádět nejlepší možné výkony,které jsou v jejich silách. Na začátek ligy jsme ovšem chytli ne příliš slabého soupeře. Lavičky minulý rok hráli prostřední skupinu PO a postup do EXTRALIGY LH VM. První poločas proti Lavičkácm ze strany SPL nebyl vůbec špatný, tedy jen směrem kupředu, kde jsme si vypracovali velké šance bohužel je ale neproměnili. Naopak v defenzívě jsme dělali obrovské chyby, za které nás Lavičky trestaly. Na 2:0 skórovali Lavičky 10s před koncem poločasu. Od horšího výslekdu nás uchránil Kadlec Josef st.. Kabinou našeho týmu o přestávce prolítl uragán a na led vstoupilo uplně jiné mužstvo. Vyvarovali sme se chyb, byli jsme agresivnější a hlavně produktivnější. Nejprve se krásně v oslabení trefil Krejčí Vlastimil ml. střelou příklepem mezi rukou a tělem golmana. To byl pro náš tým obrovský impuls a my po ledě doslova létali. Z čehož těžil bek Vítek Tomáš, který nejprve ukrytou střelou které letěla téměř po zemi (ovšem s obrvskou razancí) vyrovnal, a dvě střídání nato z téhož stejného místa otřel svoji střelu o tyč a SPL tak během 8 minut otočilo skóre zápasu. Zbytek zápasu jsme skvěle bránili střední pásmo a nepustili Lavičky takřka k ničemu. Ovšem ani my jsme z brejků nedokázali vsítit už žádný gól.

Lavičky - SPL 2:3 (2:0) - Vítek Tomáš 2x (Pešek Tomáš, Špatka Milan), Krejčí Vlastimil ml.(Vondrák Miroslav)